Угода користувача сайту

Угода користувача сайту

Вступ

Сайт www.jalobi.com.ua знаходиться під управлінням Товариства з обмеженою відповідальністю "ЖАЛОБИ".

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, скарг, а також розміщення будь-якої інформації з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

Сайт www.jalobi.com.ua створено, як платформу для розгляду скарг та їх рішень, які доступні через Інтернет, має на меті підвищити якість товарів та послуг, проклавши міст між тими, хто скаржиться на товари чи послуги, які він отримує, та тими, хто надає ці товари та послуги

1. Терміни, які використовуються в тексті Угоди, мають таке значення:

Сайт– це сайт розташований за адресою www.jalobi.com.ua інформаційний ресурс.

Адміністрація сайту- група адміністраторів та модераторів сайту, що встановлює порядок використання Сайту, керуючи його роботою, яка контролює виконання Користувачами цієї Угоди.

Користувач – особа, яка переглядає інформацію на сайті і/або будь-яка людина, що пройшла реєстрацію в установленому порядку та отримала обліковий запис (логін і пароль) для доступу до Сайту.

Особисті дані – інформація, що дозволяє ідентифікувати Користувача, в тому числі контактна інформація, добровільно і безоплатно розміщується Користувачем на Сайті.

Сервіси – інтерактивні сервіси сайту

Авторизація – це аутентифікація Користувача для надання йому прав на більш розширений доступ до інформації використання Сайту.

Модерація – процедура додаткової перевірки Користувача і опублікованої ним інформації на відповідність правилам Сайту.

Угода – ця угода та правила користування сайтом www.jalobi.com.ua

2. Загальна частина

2.1. Користуватися Сайтом дозволено тільки особі - Користувачу, що прийняла усі умови даної Угоди, яка розміщена за адресою www.jalobi.com.ua Угода користувача й інші правила, передбачені на Сайті. Всі Користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією та матеріалами, а також іншими даними, розміщеними на ньому. Використання послуг Сайту здійснюється різними способами, включаючи написання та читання скарг.

2.2. Користувач зобов'язаний ознайомитися з Угодою перед використанням Сайту. Дотримуватися цієї Угоди при роботі з Сайтом. При використанні будь-якої частини Сайту, Користувач погоджується з умовами даної Угоди. Якщо Користувач не погоджуєтеся з умовами Угоди, то йому не надається статус Користувача і йому забороняється використовувати Сайт.

2.3. Умови Угоди поширюються на всіх користувачів Сайту - як на незареєстрованих користувачів, так і на зареєстрованих, що мають будь-який обліковий запис. Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про користувача й даних авторизації (логін, пароль).

3. Права, обов'язки та відповідальність Користувача

3.1. Повний доступ до Сайту, зокрема ознайомлення з більш повною інформацією про інших користувачів, відправлення повідомлень, можливі тільки для зареєстрованого Користувача (що створив обліковий запис). Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана користувачем. У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на сайті, або іншого порушення цих правил, користувачеві може бути відмовлено в користуванні сервісами.

3.2. Якщо Користувач вважає, що на Сайті наявна інформація, що порушує його права, Користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію сайту й надати їй інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У випадку якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяну шкоду (включаючи всі витрати, державне мито та оплату послуг адвоката). Користувач несе виключну відповідальність за оцінку точності, повноти та зручності використання будь-якої скарги, думки, поради, послуги чи іншої інформації, наданої через Сайт.

3.3. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого (некомерційного) використання, за умов повного дотримання законодавства в сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.

3.4. Захист пароля та конфіденційність є відповідальністю Користувача. Користувач несе повну відповідальність за проблеми, що виникають внаслідок використання інформації про користувача ним самим або третіми сторонами.

3.5. Не вводити в оману інших користувачів і Адміністрацію сайту. Вносити інформацію в усі блоки, відповідно смисловому призначенню блоків, текстове наповнення має відповідати правилам орфографії і пунктуації, в тексті не повинно бути зайвих скорочень і абревіатур, кожне речення в блоці має починатися з великої літери, розділові знаки повинні ставитися разом зі словом, за яким вони слідують, між словами повинні стояти одинарні прогалини, кожне речення має закінчуватися знаком «точка».

3.6. Користувачеві заборонено:

3.7. Користувач погоджується з тим, що несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується ним на Сайті, в тому числі за відповідність її вимогам чинного законодавства України, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок) , а також за дотримання прав третіх осіб (користувачів) в зв’язку з розміщенням інформації на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних з розміщеної Користувачем інформації, Користувач зобов’язується самостійно і за свій рахунок урегулювати такі претензії.

3.8. Відповідальність Користувача:

4. Права, обов'язки та відповідальність Адміністрації сайту:

4.1. Адміністрація сайту залишає за собою право:

4.1.1 Модифікувати Сайт на свій розсуд.

4.1.2. Поширювати інформацію за допомогою е-mail розсилки.

4.1.3. Змінювати інформацію, і терміни її надання.

4.1.4. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам цієї Угоди і Правил розміщення на Сайті, завдають шкоди Сайту або третім особам, а також на свій власний розсуд без вказівки причини. При цьому Адміністрація сайту здійснює таку дію без повідомлення Користувача

4.1.5. Вносити зміни в дану Угоду. Користувач вважається поінформованим про змінених умовах Угоди з моменту опублікування зміненого варіанту цієї Угоди на Сайті за адресою www.jalobi.com.ua. У випадку внесення до Угоди істотних змін, Адміністрація сайту додатково повідомить Користувача про ці зміни по електронній пошті. Усі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації. Використовуючи послуги або Сайт Користувач підтверджує згоду з новими умовами Угоди в редакції, що діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту.

4.2. Відповідальність Сайту, Адміністрації сайту:

5. Конфіденційність

5.1. У випадку, якщо при використанні Сайту Користувачеві будь-яким способом стала відома інформація відносно третіх осіб, яка відповідно до законодавства України відноситься до конфіденційної та/або до Комерційної таємниці, Користувачу заборонено зберігати, використовувати й поширювати таку інформацію.

5.2. Користувач розуміє й погоджується з тим, що розміщуючи на Сайті інформацію, у відношенні якої Користувачем самостійно не передбачено обмеження доступу, будь-яка третя особа може одержати доступ до цієї інформації.

5.3. Використання Сайту означає повну і безумовну згоду Користувача з Політикою конфіденційності та зазначеними в ній цілями і умовами обробки його персональних даних.

5.4. Користувач Сайту, розміщуючи свої персональні дані на Сайті і/або відправляючи інші подібні листи на електронні адреси компаній і / або інших користувачів сайту, добровільно надає Адміністрації сайту, а також авторизованим третім особам, які мають доступ до цього Сайту, свою безумовну згоду на обробку своїх персональних даних (які містяться в його обліковому записі, скаргах, повідомленнях та/або іншої інформації, зібраної і/або розміщується на Сайті і /або відправленої іншим Користувачам Сайту) відповідно до чинного законодавства України.

5.5. Обробка Персональних даних включає в себе будь-які дії та/або сукупність дій, які пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею), а також видаленням Персональних даних за запитом Користувача.

5.6. Обсяг Персональних даних Користувача, по відношенню до яких здійснюється обробка і які можуть бути включені в бази персональних даних АДАУ, визначається як будь-яка інформація про Користувача (яка розміщена безпосередньо їм розміщених на Сайті і/або листах відправлених з його допомогою), яка стане відома Адміністрації сайту за допомогою Сайту, а також авторизованим третім особам, які використовують Сайт.

5.7. Згода Користувача на обробку його Персональних даних не вимагає від Адміністрації сайту додаткових повідомлень при передачі його Персональних даних третім особам відповідно до норм ст. 12 і 21 Закону України «Про захист персональних даних».

5.8. Метою збору, зберігання і обробки персональних даних Користувача є надання Користувачеві персоналізованих сервісів Сайту, в тому числі: доступ в Панель керування, авторизація, нагадування пароля, публікування і відправлення розсилки на вказану адресу, таргетування рекламних матеріалів, зв’язок з Користувачем, напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, але не обмежена, надання послуг, і обробка запитів Користувача, а також залучення Користувача до маркетингових і інших досліджень, інформування про послуги, в тому числі за допомогою розсилки інформаційних і рекламних матеріалів.

5.9. Приймаючи умови Політики конфіденційності, Користувач підтверджує, що йому зрозумілі його права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мета збору, зберігання і обробки його персональних даних. Користувач також дає згоду, що термін обробки його персональних даних є безстроковим.

5.10. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити) надані їм Персональні дані або їх частину, а також параметри їх конфіденційності, скориставшись функцією редагування і налаштування доступу до особистої інформації.

5.11. Адміністрація сайту не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між Користувачами Сайту, проте залишає за собою право заблокувати Користувача в разі отримання від інших Користувачів мотивованих скарг на некоректну поведінку цього Користувача на Сайті.

6. Інші умови

6.1. Користувач надає Сайту право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги або інформацію рекламного характеру.

6.2. У випадку визнання недійсної або нездійсненної будь-якої частини даної Угоди, інші частини Угоди будуть залишатися в чинності. Відмова кожної зі сторін від будь-якого положення або умови даної Угоди, або будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

6.3. Адміністрація сайту не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну й безпомилкову роботу, а також схоронність облікового запису Користувача й інформації, що розміщена Користувачем на Сайті.

6.4. Сайт може в будь-який момент і без повідомлення Користувача поступитися своїми правами за даною Угодою третій стороні.

6.5.Угода набуває чинності з моменту натискання на кнопку «Приймаю» на Сайті і діє протягом всього терміну використання Сайту.

6.6. Доступ до матеріалу Сайту надається Користувачеві виключно для особистого використання і ознайомлення. Без попередньої письмової згоди власників відповідних прав Користувач не має права використовувати, відтворювати, поширювати будь-яким способом, копіювати, публічно показувати, переводити, переробляти або використовувати будь-яким іншим способом у будь-яких інших цілях матеріали Сайту. Після припинення дії Угоди, Адміністрація сайту продовжує зберігання реєстраційних даних Користувача.

6.7. До даної Угоди й відносинам між Адміністрацією сайту та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно погоджується з тим, що відповідні суди України мають виняткову юрисдикцію відносно будь-яких претензій, спорів або розбіжностей, що стосуються Угоди та використання Сайту.